Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli ślub  30 czerwca 2012 roku. W ubiegłym roku wzięli udział w ekskluzywnej świątecznej sesji dla Gali. Tylko nam gwiazdor zespołu Ich Troje i jego żona opowiedzieli o swoim związku, pokonywaniu różnic i... Bożym Narodzeniu w patchworkowym domu.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - Wiśniewska poznali się na imprezie w …ambasadzie, na której wokalista był ze swoją ówczesną żoną, Anią. Michała i Dominikę poznał ze sobą ojciec Dominiki, Apoloniusz Tajner.

Po kilku miesiącach z Dominika zadzwoniła do mnie, szukając kontaktu do Ani. Powiedziałem, że się rozstaliśmy i że jeśli będzie przy okazji w Warszawie, to możemy umówić się na kawę. (…) Kilka tygodni później spotkaliśmy się razem z moim coachem z kto rym chciałem wyswatać Dominikę.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Jak sami wyznają to nie była ani miłość od pierwszego wejrzenia ani płomienny romans. Ich związek zaczął się od przyjaźni. Dziś para wspólnie wychowuje syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa Dominiki. Michał Wiśniewski ma czworo dzieci: Xaviera, Fabienne (ze związku z Martą Mandykiewicz-Wiśniewską), Etiennette Annę i Viviennę Viennę (ze związku z Anną Świątczak). 

Michał Wiśniewski wraz z żoną i dziećmi: Maksem, Xavierem i Fabianne w ubiegłym roku wzięli udział w ekskluzywnej świątecznej sesji zdjęciowej dla Gali.

Zobaczcie w naszej galerii jak pozowali!