Mimo wielu nieudanych związków na koncie Michał Wiśniewski nie boi się angażować w kolejne relacje z kobietami. Jego ostatnie małżeństwo, to z Dominiką Tajner, obojgu udało się zakończyć pokojowo. Wkrótce po rozwodzie Michał zaczął opowiadać o nowej miłości. Wiele wskazuje na to, że muzyk już jest po kolejnym ślubie! Biorąc pod uwagę zamiłowanie Michała do głośnych wesel, byłaby to dość nietypowa sytuacja.

Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub?

Rok temu, po 7 latach małżeństwa z Dominiką Tajner, Michał Wiśniewski rozstał się z żoną. Nowa partnerka, Paulina, pojawiła się u jego boku dość szybko, bowiem w ubiegłe wakacje media rozpisywały się już o nowej miłości. 35-latka na razie nie zaistniała w show-biznesie i być może jest osobą, która bardzo od niego stroni. Tłumaczyłoby to news, którym Michał postanowił podzielić się w programie Telewizji WP. Muzyk nazwał Paulinę "żoną":

Do pracy zdalnej powinniśmy się przyzwyczajać od dłuższego czasu przez ten kataklizm, który spadł na nas i nasze dzieci. Wspólnie z żoną mamy ósemkę i jest co robić w momencie, gdy nie każdy jest dostosowany do tej pracy zdalnej - mówił.

Ja nie jestem typem człowieka, który lubi być sam. Są ludzie, którym wystarczy być ze sobą i nikt nie musi brać ślubu. Ja jestem sobą i dajcie mi być sobą - mówił z kolei niedawno "Twojemu Imperium".

Przypomnijmy, że byłby to już piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Dotychczas "Wiśnia" nie unikał rozgłosu w tych szczególnych dla siebie dniach. Czyżby tym razem było inaczej?