Michał Wiśniewski jest trzykrotnym rozwodnikiem, a każde z jego małżeństw - z Magdą Femme, Martą Wiśniewską i Anną Wiśniewską - zakończyło się w aurze skandalu i wzajemnych oskarżeń.

Obecnie gwiazdor jest wprawdzie szczęśliwie związany z Dominiką Tajner, jednak jego dawne związki wciąż dają mu o sobie znać. Nie chodzi jednak o walkę z byłymi żonami o wysokość alimentów czy podział majątku, ale o... zdrowie!

Okazuje się bowiem, że Wiśniewski od lat walczy z łuszczycą, a objawy tej uciążliwej choroby nasilają się w momentach dużego stresu, np. podczas kłótni lub rozwodów!

– Tak naprawdę prawie 30 lat temu, zwykła sytuacja- byłem w szkole, grałem w piłkę, zdarłem kolano bardzo porządnie. Wszystko niby się zagoiło, a jednocześnie coś pozostało, byłem dzieckiem więc przyzwyczaiłem się, że coś tam jest, zdrapuję to i tak w kółko, bez świadomości dlaczego tak się dzieje, że może to być choroba– opowiedział w rozmowie z "Poradnikiem Zdrowie" Michał Wiśniewski. Wokalista przyznał, że choroba szczególnie nasiliła się w czasie, gdy rozstawał się z którąś z małżonek! – Kolejny rozwód, znowu wrócił alkohol. Istotą rozwoju choroby na każdym jej etapie były sytuacje trudne, które pociągały za sobą całe mnóstwo przeżyć z którymi musiałem sam sobie radzić, w różny sposób. I choroba wróciła, spotęgowana, w miejscach już bardzo widocznych.

Myślicie, że byłe żony Michała powinny go przeprosić za przysporzone mu stresy? :)

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Wiśniewski - Wrócił do kontrowersyjnej fryzury!