Zespół Ich Troje znów zmienia skład. Niedawno dowiedzieliśmy się, że grupę muzyków zasili ponownie Anna Świątczak. Duża część fanów przyjęła tę informację z entuzjazmem, jednak nieco mniej ucieszyła się 21-letnia Agata Buczkowska. Ostatnia wokalistka zespołu nie rozstaje się z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą w ciepłych relacjach.

Michał Wiśniewski komentuje zmiany w zespole

Agata Buczkowska upust emocjom związanym z utratą pracy dała na Instagramie. Dziewczyna powiedziała internautom, że "zmuszono" ją do zaakceptowania tej sytuacji.

Sprawdź: Agata Buczkowska ostro o odejściu z Ich Troje: "Zostałam nazwana nieobliczalną i wysłana na przymusowy urlop"

Do zarzutów Agaty postanowił odnieść się sam Michał. W obszernym poście na Facebooku podtrzymuję swoją opinię na temat byłej już wokalistki i wita na pokładzie nową:

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty- czytamy w oświadczeniu.Umowa, o której wspomniała Agata, polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest Sąd a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezawisłym Sądom."Nieobliczalne" czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej niewskazane - pisze dalej Wiśniewski.

Tym nie mniej życzymy Agacie wszystkiego co najlepsze. Zaufanie do "najlepszych przyjaciół" powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie. A wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić. Aniu, wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin i witamy w dorosłym zespole! - skwitował muzyk.