Michał Wiśniewski planuje wydać drugą płytę w duecie z Andrzejem Wawrzyniakiem. Jak się jednak okazuje, nie będzie w stanie samemu sfinansować tego projektu. W tym celu postanowił ogłosić zbiórkę crowdfundingową: o zrzucenie się na jego kolejną płytę poprosił swoich fanów. „Sweterek część 2. czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości” ma trafić na rynek muzyczny 8 września 2018. To będzie drugi krążek tego duetu, a znajdziemy na nim poetyckie utwory, podobnie jak na krążku z 2012 roku „Sweterek. Część 1. czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości”.

Wiśniewski i Wawrzyniak uruchomili zbiórkę pieniędzy, które zamierzają przeznaczyć na m.in. wypożyczenie studia nagraniowego, stworzenie okładki oraz tłoczenie płyt. Zbiórka ruszyła właśnie na stronie odpalprojekt.pl.

Panowie planują uzbierać 25 tysięcy złotych. Czy to pełna kwota, której potrzebują?

„Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 000 zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50% tej kwoty - czyli 25 000 zł. Pomożecie nam?” – pytają na stronie artyści.

W zamian za datki, Michał Wiśniewski zapewnia rozmaite nagrody w dowód wdzięczności dla tych, którzy zechcą wesprzeć jego projekt. Składkowicze mają dostać m.in. bilety na koncerty, płyty, koszulki, pocztówki z dedykacjami oraz udział w teledysku czy sesji nagraniowej.

Myślicie, że ten projekt spotka się z ciepłym przejęciem fanów Michała Wiśniewskiego i ci zrzucą się na połowę nowej płyty swojego idola? Dołączycie do nich?

 

Dzięki Radom ! @ichtrojowianie #koncert #radom #strefag2 #ichtroje

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) Lut 25, 2018 o 6:37 PST