Michał Wiśniewski weźmie ślub z nową partnerką? W piątek do mediów trafiły zdjęcia zrobione przez paparazzich, na których widać, jak wokalista zespołu "Ich Troje" bawi się na koncercie Bon Jovi w towarzystwie tajemniczej brunetki. Para została sfotografowana w czułych objęciach oraz gdy opuszczała stadion, trzymając się za ręce. Z dosyć szczątkowych informacji krążących w internecie wynika, że wybranką Michała Wiśniewskiego została niejaka Paulina, którą wokalista poznał przez internet. Kobieta pracuje jako sekretarka w firmie architektonicznej i, tak jak muzyk, ma czwórkę dzieci. Podobno para zamieszkała już ze sobą i przez to Wiśniewski chce jak najszybciej sfinalizować rozwód z Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę

Michał Wiśniewski planuje podobno zwrócić się do sądu o przyspieszenie terminu rozprawy:

"Chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu. Z Dominiką są dogadani, mają dobre relacje i raczej wszystko zakończy się na jednej sprawie" - donosi informator Faktu.

Czy wokalista zdecyduje się na ślub z nową partnerką? Patrząc na przebieg jego relacji z poprzednimi kobietami, wcale byśmy się nie zdziwili...