Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał żonę na Instagramie. Wokalista Ich Troje i jego ukochana Pola wybrali się wspólnie na wybory prezydenckie i podzielili się z fanami fotografią sprzed lokalu wyborczego. Dzięki temu mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda piąta żona Wiśniewskiego, którą poślubił w kwietniu tego roku.

Pola Wiśniewska - jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego?

- 31 raz zagłosowałem, 27 Przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i 7 prezydenckich. Po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn, jestem z niego bardzo dumny! - napisał wokalista na Instagramie.

Michał Wiśniewski postanowił nawet oznaczyć żonę pod zdjęciem, dzięki czemu wiemy, że kobieta przyjęła jego nazwisko. Na Instagramie znajdziecie ją pod nazwą @wisniewska_pola. Myślicie, że od tej pory Pola będzie regularnie pojawiała się w mediach społecznościowych wokalisty?

Żony Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski w przeszłości był czterokrotnie żonaty. W 1996 roku poślubił Magdę Femme, z którą był 5 lat. Następnie związał się z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, a owocem ich relacji są dzieci Xavier i Fabienne. W 2006 roku Wiśniewski stanął przed ołtarzem z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki: Etiennette i Vivienne. Jego czwartą żoną została Dominika Tajner, ale ich małżeństwo nie przetrwało dłużej niż 7 lat.

Zdjęcie Michała i Poli Wiśniewskich obejrzycie w galerii.