Michał Wiśniewski znowu zaskakuje. Kilka tygodni temu informowaliśmy, że artysta zaręczył się ze swoją nową dziewczyną, Pauliną. 36-latka prywatnie jest matką czwórki dzieci ze swoich poprzednich związków. Później media spekulowały, że para spodziewa się narodzin wspólnego potomka. Teraz jak zdradził sam Wiśniewski, ukochani planują już niebawem powiedzieć sobie sakramentalne "tak”.  Kontrowersyjny lider zespołu "Ich Troje" szybko znalazł pocieszenie u nowej ukochanej. Zaledwie cztery miesiące temu, we wrześniu rozwiódł się ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner. Sprawdź, co jeszcze odnośnie swojego ślubu powiedział 47-latek. Czy podał konkretną datę?

Michał Wiśniewski ożeni się po raz piąty?

Michał Wiśniewski był gościem magazynu śniadaniowego TVP, "Pytanie na śniadanie”. Piosenkarz wziął udział w dyskusji o tym, czy trudne dzieciństwo ma wpływ na kreatywność człowieka. Jednak uwagę wszystkich widzów przykuła jedna z wypowiedzi artysty, który zdradził, że już niebawem po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu. Nie zdradził jednak kiedy konkretnie miałoby do tego dojść.

Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak – powiedział Wiśniewski na antenie TVP 2.

Czy to oznacza, że lider zespołu "Ich Troje” ponownie się ożeni? Przypomnijmy, że 47-latek w przyszłości miał aż cztery żony. Jego pierwszą małżonką była Magda Femme. Później był żonaty z inną artystką, Martą Mandrykiewicz, znaną wszystkim pod pseudonimem "Mandaryna", z którą ma dwójkę dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Martę. W latach 2006-2011 żył w związku małżeńskim z Anną Świątczak. Z tego małżeństwa ma dwie córki, Etiennette Annę oraz Vivienne Viennę. Pod koniec 2019 roku Wiśniewski, po 7 latach małżeństwa, rozwiódł się ze wcześniej wspomnianą, Dominiką Tajner.

SPRAWDŹ TAKŻE: Michał Wiśniewski zaręczył się. Kim jest narzeczona lidera Ich Troje?