Michał Wiśniewski nie przestaje szokować. Wokalista Ich Troje znalazł się w ogniu krytyki po występie 31 maja na juwenaliach w Białymstoku. Wielu studentów politechniki było zniesmaczonych zachowaniem artysty wobec pozostałych członków zespołu, a zwłaszcza młodej wokalistki, Agaty Buczkowskiej.

Kontrowersyjne wypowiedzi gwiazdora rozpoczęły się, gdy na scenie pojawiło się wielkie łóżko. 46-letni Wiśniewski i 21-letnia Buczkowska odśpiewali na nim przebój "Wypijmy za to!" (znany lepiej jako "Za ten papieros"). 

Ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś - powiedział lider Ich Troje do koleżanki z zespołu.

Na tym jednak się nie skończyło. W pewnym momencie show Wiśniewski otworzył szampana i zaczął nim oblewać osoby znajdujące się na scenie, jak i pod nią. 

- To jest pierwszy wytrysk, po którym musi się wycierać! - zażartował wokalista z Agaty Buczkowskiej,

Ich Troje na juwenaliach w Białymstoku

Do końca koncertu Ich Troje na juwenaliach Politechniki Białostockiej Michał Wiśniewski pozwolił sobie na jeszcze więcej sprośnych tekstów. Dostało się także mężczyznom. O perkusiście zespołu powiedział, że "zdecydowanie ma trzy wielkie pały", a o muzyku grającym na puzonie, że "ma najdłuższą rurę w zespole".

Michał Wiśniewski nie chciał komentować swojego zachowania podczas juwenaliowego występu w Białymstoku. Wokalista odesłał dziennikarzy do swojej prawniczki.

Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, gdyż nie było mnie podczas koncertu. Prawdopodobnie był to sposób wyrazu artystycznego, zaaprobowanego przez muzyków. Gdyby ktoś czuł się urażony, to proszę mi wierzyć, że bym o tym wiedziała - powiedziała Anna Bufnal w rozmowie z Fakt24.

Agata Buczkowska również nie wypowiedziała się na temat żartów kolegi z zespołu.

SPRAWDŹ TEŻ: Tajner i Wiśniewski chcą ratować małżeństwo? "Idą do mediatora"