Michał Wiśniewski ma za sobą wiele związków - tych bardziej i mniej trwałych. Wokalista swoją kochliwość tłumaczy tym, że zwyczajnie nie lubi być samotny. Media obiegła właśnie informacja, że ma za sobą piąty ślub, a w zorganizowaniu ceremonii nie przeszkodziła mu nawet panująca pandemia. Wiśniewski poślubił swoją partnerkę Paulinę, o której nie wiadomo zbyt wiele oprócz tego, że ma 37 lat, pochodzi w Warszawy i ma czwórkę dzieci z poprzednich związków. Para miała poznać się przez popularną aplikację randkową Tinder. W pierwszej połowie lipca zostali zauważeni razem na koncercie Bon Jovi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Piąty ślub Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski i Paulina pobrali się w ubiegłym tygodniu podczas uroczystości w ich domu pod Warszawą. Według doniesień serwisu "Plotek", ślub zawarli w obecności urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego, a ceremonia miała skromny charakter. - Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie "tak” w ogrodzie, więc było romantycznie - donosi anonimowy informator.

Nowa partnerka Wiśniewskiego podobno nie chce afiszować się ich związkiem i nie oczekiwała wystawnego ślubu. Tego typu symboliczna ceremonia miała być też zorganizowana ze względu na dzieci pary, które dotykają krytyczne doniesienia mediów pod adresem muzyka.

ZOBACZ TEŻ: MICHAŁ WIŚNIEWSKI o ciężkiej walce z alkoholizmem: "Jak kończy mi się wszywka, to trochę popiję"