Michał Wiśniewski zatrudnił swojego 17-letniego syna. Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, Xavier pełnił funkcję asystenta lidera zespołu Ich Troje i sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Jak donosi Fakt, do głównych zadań syna Wiśniewskiego należało noszenie strojów scenicznych zespołu z aut do garderoby, pilnowanie szczegółów związanych z występem, a nawet reprezentowanie wokalisty w kontakcie z organizatorami. Oprócz tego, Xavier zajmował się robieniem zdjęć znanemu ojcu.

"– Kontrolował wszystko i był w amfiteatrze już od południa, mimo że Michał nie zjawił się na próbach. Musiał się czuć się na tyle pewnie, że nawet na występ wpadł w ostatniej chwili" – mówi informator tabloidu.

Syn Michała Wiśniewskiego został jego asystentem

Xavier Wiśniewski od najmłodszych lat jest obecny w show-biznesie. Już jako niemowlę, występował w rodzinnym reality-show Michała i Marty Wiśniewskich "Jestem jaki jestem". Był to pierwszy tego rodzaju program w Polsce, który porównuje się do show Kardashianów. Jak powiedział wokalista w wywiadzie dla Gali, nie żałuje pokazywania codziennego życia na wizji: "To był naprawdę dobry interes - za trzy miesiące pracy zarobiłem milion dolarów! Razem z moją ówczesną żoną Martą udowodniliśmy, że Polacy mają do siebie dystans. Byliśmy jak zwykłe słoiki, które szpanują popularnością i kasą".

Myślicie, że Xavier Wiśniewski pójdzie w ślady rodziców i spróbuje swoich sił w show-biznesie?

Zdjęcia syna Michała Wiśniewskiego w naszej galerii ---->