Kabaret Ani Mru-Mru cieszy się rzeszą fanów, którzy zawdzięczają komikom niejeden uśmiech na ich twarzach. Teraz sytuacja się odwróciła i jeden z członków grupy, Michał Wójcik, sam potrzebuje wsparcia. Chodzi o jego partnerkę.

Michał Wójcik prosi o pomoc finansową na leczenie partnerki

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Michał Wójcik zgłasza się do swoich fanów z prośbą o pomoc. Jania, jego partnerka i matka jednego z jego dzieci, zachorowała na raka. Okazuje się, że leczenie jest możliwe, ale bardzo kosztowne.

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc - powiedział Wójcik w nagraniu. Jani jest matką, partnerką i kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być matką, partnerką (a może i żoną) i kobietą sukcesu... na każdym polu - dodał.

Okazuje się, że reakcja fanów Wójcika była błyskawiczna. Podczas zbiórki udało się pozyskać niemal całą kwotę, o którą prosił Michał.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2019 roku Michał i Jania zostali rodzicami, a kilka miesięcy później zaręczyli się.