Michał Wójcik to najbardziej rozpoznawalny członek kabaretu Ani Mru Mru. Kabareciarz zyskał jednak ostatnio popularność nie ze względu na skandale a nie zawodowe sukcesy.

Wójcik wraz ze swoją żoną, Agnieszką Kałużą, są w trakcie rozwodu. Małżeństwo kabareciarza właśnie się sypie, a wszystko przez jego...zdrady. Co więcej, Michał Wójcik nagrywał telefonem swoje miłosne podboje.

Sex wideo kabareciarza odkryła niedawno żona, która zmęczona ciągłymi zdradami postanowiła wnieść sprawę rozwodową. Kochanką Michała Wójcika jest Ewa Tecel, która w 2014 roku urodziła Wójcikowi nieślubne dziecko, syna Charliego. 

Jak się okazuje, ówczesna żona komika już 4 lata stara się o rozwód, który o dziwo utrudnia...sam Michał!

Liczyłam, że to będzie ostatnia rozprawa i wreszcie zakończy się mój koszmar trwający już 4 lata. Odbyło się kilkadziesiąt rozpraw, w pierwszej instancji sąd orzekł rozwód z wyłącznej winy męża. Ale Michał wniósł apelację. Wciąż zarzuca sąd nowymi dokumentami, które trzeba rozpatrywać" - mówiła w jednym z wywiadów Agnieszka Kałuża.

Michał Wójcik zdał sobie chyba sprawę z afery jaka ma miejsce dookoła niego i postanowił...ocieplić swój wizerunek. Kabareciarz wystąpił w teledysku... z kochanką i dzieckiem! Podobno, dochód z jego emisji zostanie przeznaczony na jeden z domów dziecka. 

Czy takim sposobem uda mu się odzyskać zaufanie publiczności? Mamy co do tego wątpliwości...

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kabarety - Kabaretowe variétés