Michał Żebrowski, Cezary Pazura z żoną Edytą, Karolina Szostak - to tylko niektóre gwiazdy, które w sobotę, 2 grudnia, zjawiły się na uroczystej premierze spektaklu Niezwyciężony w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. W spektaklu występują Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Aleksandra Popławska oraz Szymon Bobrowski. To wyjątkowa historia, gdzie komiczne niezauważalnie przeistacza się w tragiczne, a jedno i drugie łączy się w przejmująco prawdziwym obrazie zagubienia współczesnego nam świata… Spektakl reżyseruje Eugeniusz Korin, artysta teatru, opery i kina, twórca ponad sześćdziesięciu spektakli dramatycznych, komedii i spektakli muzycznych na polskich i międzynarodowych scenach. Żebrowski, dyrektor Teatru 6. Piętro, i Korin współpracują od początku istnienia teatru. I nigdy nie narzekają na pustą widownię! A tym razem w gmachu teatru zaroiło się też od gwiazd. Kto się pojawił?

Gwiazdy na premierze spektaklu "Niezwyciężony" w Teatrze 6. Piętro

Na premierze spektaklu Niezwyciężony w Teatrze 6. Piętro, pojawili Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, Sławek Uniatowski, Natalia Klimas, Monika Olejnik z partnerem, a także gość honorowy - prezydent Lech Wałęsa. Gości witał oczywiście Michał Żebrowski, gospodarz wydarzenia, tym razem wyjątkowo bez żony. Ola Żebrowska przebywa bowiem w Londynie, gdzie promuje swoją markę odzieżową.

Zdjęcia gwiazd na czerwonym i ściance z Teatru 6. Piętro znajdziecie już teraz w naszej GALERII ---->

Od premiery Niezwyciężonego media rozpisują się o rzekomej trzeciej ciąży Edyty Pazury. Czy żona Cezarego Pazury rzeczywiście spodziewa się dziecka? Czy może to tylko plotki? Jak sądzicie?

POLECAMY TEŻ: WYWIAD WIDEO z MICHAŁEM ŻEBROWSKIM. Aktor opowiada o dzieciach, żonie, Annie Przybylskiej, a nawet - o Dodzie!