Teatr Imka Tomasza Karolaka po ogłoszeniu kłopotów finansowych, w końcu wyszedł na prostą. Do końca 2015 roku teatr Karolaka będzie przedstawiał do tej pory wystawiane spektakle. Wraz z nowym rokiem ruszy jednak z nowym repertuarem, w tym zaprezentuje także ...Wiedźmina!

- Obsada nie jest jeszcze znana, natomiast na pewno ja nie będę grał Wiedźmina, te informacje to wynik czyjejś dużej wyobraźni. Na pewno chcemy do głównej roli zatrudnić aktora z odpowiednią wagą - zapowiedział Tomasz Karolak w rozmowie z "Faktem".

Ta informacja okazała się jednak ciosem dla Michała Żebrowskiego, odtwórcy roli Wiedźmina w adaptacji filmowej. Wieści o planach Karolaka z pewnością nie pomogą aktorowi w zmianie relacji panów. Gwiazdorzy od lat są bowiem ponoć skonfliktowani!

Podobno wszystko zaczęło się od wypowiedzi Tomasza Karolaka sprzed 5 lat, że tylko on i Krystyna Janda uprawiają prawdziwą sztukę, a inni (jak Michał Żebrowski) tylko zarabiają na komercyjnych spektaklach.

Od tamtej pory aktorzy się nie lubią. Pomysł wystawienia Wiedźmina w teatrze Karolaka na pewno nie poprawi ich relacji.

- Kiedy Michał o tym usłyszał, zmroziło go .Niby wie, że to nic osobistego, ale i tak poczuł się dotknięty - ujawnia znajomy aktora. 

 Czy aktorom uda się załagodzić konflikt?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Tomasz Karolak - Zagra... Wiedźmina?!