Mimo że do rozpoczęcia głosowania w pierwszej turze wyborów prezydenckich zostały niespełna dwa tygodnie to nadal wiele osób nie wie jeszcze, na którego z kandydatów ubiegających się o najważniejszy urząd w państwie odda swój głos. Takiego problemu nie ma Michał Żebrowski, który nigdy nie ukrywał swoich poglądów politycznych i 28 czerwca zagłosuje na przedstawiciela Koalicji Obywatelskiej, a prywatnie swojego dobrego kolegę ze szkolnej ławki - Rafała Trzaskowskiego

SPRAWDŹ: WYBORY 2020. Partnerki i partnerzy kandydatów na prezydenta RP - kim są prywatnie?

Michał Żebrowski wspiera Rafała Trzaskowskiego w kampanii wyborczej

Kilka dni temu dyrektor Teatru 6. Piętro na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze zbiórki podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego, w której wziął udział ze swoją żoną Aleksandrą. Przypomnijmy, że prezydentowi Warszawy w zaledwie kilka dni udało się zebrać 1,6 mln podpisów. 

W piątek aktor ponownie wyraził swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego publikując w sieci filmik, na którym widać, jak na elewacji swojego domu na Podhalu zawiesza baner z wizerunkiem kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. 47-latek zadeklarował, że chętnie pomoże swoim fanom zamontować podobne bilbordy. 

Post Żebrowskiego skomentowały m. in. Dorota Gardias i Barbara Kurdej-Szatan, która napisał, że podobny plakat na swoim płocie zawiesiła jej mama. 

ZOBACZ TAKŻE: MICHAŁ ŻEBROWSKI tańczy NAGO z żoną. W taki sposób komentuje wyniki wyborów [WIDEO]