Michał Żurawski to aktor, który rzadko pojawia się w serialach. Michał ukochał sobie film i teatr, w który to najchętniej realizuje swoją aktorską pasję. Jak się jednak okazuje, już wkrótce będzie można go zobaczyć w jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Zwycięzca programu "Azja Express" i mąż Romy Gąsiorowskiej już niedługo dołączy do obsady czwartego sezonu serialu „Druga Szansa”. W produkcji TVN aktor ma wcielić się w jedną z głównych postaci, co oznacza, że zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej. Jaką rolę przygotowali dla niego producenci serialu?

ZOBACZ: MAJA OSTASZEWSKA gwiazdą nowego serialu medycznego TVN „Diagnoza”!

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, czwarty sezon "Drugiej szansy" z udziałem Michała Żurawskiego mają być wyemitowane w jesiennej ramówce stacji TVN. Na występ Michała Żurawskiego w serialu przyjdzie nam zatem jeszcze sporo poczekać. Aktor ma wejść jednak na plan produkcji już niedługo. Jak się okazuje, nie są to jedne zmiany obsadowe, jakie przygotowali producenci popularnego formatu.

Z serialem już wkrótce pożegna Maja Ostaszewska, która od początku wcielała się w postać Lidki, a więc siostry głównej bohaterki. Lidka w wykonaniu Ostaszewskiej nie pojawi się w czwartym sezonie hitu TVN. A to z racji na fakt, że aktorka zaangażuje się w produkcję innego serialu TVN „Diagnoza”, w którym zagra główną rolę. Informowaliśmy o tym wczoraj na GALA.pl.

W miejsc wątku Lidki wejdą za to inne, nowe postaci. Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, prace na planie kolejnej serii "Drugiej szansy" rozpoczną się już w czerwcu. Na planie ponownie zobaczymy głównych aktorów z dotychczasowej obsady, czyli m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Bartłomieja Topę, Magdalenę Boczarską, Bartka Świderskiego oraz Rafała Królikowskiego.

POLECAMY: MICHAŁ ŻURAWSKI „Nie planowałem małżeństwa, nie planowałem dzieci. Po prostu się wydarzyło!”

Teraz do obsady ma dołączyć także Michał Żurawski. Kogo w nim zagra? Tego producenci „Drugiej szansy” nie chcą póki co zdradzać. Macie jakieś pomysły, kogo by mógł zgrać w serialu TVN?