Michał Żyro po raz pierwszy został ojcem. Znany piłkarz powiadomił o tym swoich fanów na Instagramie w środę popołudniu. Żyro obwieścił, że niemal dwie godziny po północy na świat przyszła jego córka Helenka. Były reprezentant Polski w piłce nożnej, który tym niestety nie został powołany przez Adama Nawałkę na Mundial 2018 w Rosji, pokazał też pierwsze zdjęcie ze swoją małą pociechą. Co pod nim napisał?

„Dzisiaj o godzinie 01.53 zostałem tatą pięknej Heleny. Obie moje dziewczyny mają się fantastycznie.”

Michał Żyro już jakiś czas temu informował w sieci, że spodziewa się dziecka. Od tego czasu jego partnerka Ola Żyro na bieżąco relacjonowała na swoim Instagramie przebieg ciąży. Para wzięła ślub w zeszłym roku. Na ich wesele zaproszona była cala plejada polskich gwiazd.

Kim jest Michał Żyro?

Michał Żyro urodził się 20 września 1992 w Warszawie. Żyro to polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika w angielskim klubie Charlton Athletic, do którego został wypożyczony z Wolverhampton Wanderers. W solicy Polski uczęszczał na zajęcia młodzieżowców Legii. W młodości trenował także tenis i lekkoatletykę. W reprezentacji Polski zadebiutował 13 maja 2014 w towarzyskim meczu z Niemcami rozegranym w Hamburgu, który zakończył się bezbramkowym remisem. Michał ma brata Mateusza, który również jest piłkarzem - obecnie gra w drużynie rezerw Legii Warszawa.

Oli I Michałowi Żyro serdecznie gratulujemy!