Polskim show-biznesem co jakiś czas wstrząsa nowy, szokujący skandal z udziałem bardziej lub mniej znanej gwiazdy. Były już spowodowane pod wpływem alkoholu wypadki, bójki w toalecie, bliźniacza ciąża 60-letniej kobiety czy wyłudzenia setek tysięcy złotych przez chytrą menadżerkę.

Ponieważ ostatnio było w celebryckim światku dość cicho, było tylko kwestią czasu, by w mediach pojawiła się nowa, wstrząsająca informacja.

Tym razem padło na znaną z pierwszej edycji programu "Top Model" Michalinę M., która zasłynęła z odważnego wyznania o swoim obojnactwie.

Po zakończeniu swojej przygody z modowym show i zdobyciu pewnej popularności, modelka postanowiła wesprzeć swoją rodzinę w prowadzeniu wspólnego biznesu.

Jak donosi "Dziennik Zachodni", bliscy Michaliny M. zobowiązali się do wybudowania 66 drewnianych domów, które miały potem zostać przetransportowane do Szwecji. Na poczet tego projektu dwaj inwestorzy zaciągnęli odpowiednio po 5 mln i 1,5 mln złotych kredytów, jednak szybko okazało się, że pieniądze te nie zostały wykorzystane do tego celu, lecz na luksusowe życie rodziny modelki. W dokumentach prokuratury czytamy, że rodzina M. wydała wyłudzone 6,5 mln złotych na spłatę innych zobowiązań, a także... zakup licznych kompletów "luksusowej bielizny".

"Dzisiaj cztery osoby z rodziny transseksualnej modelki usłyszały zarzuty. Matka uczestniczki Top Model,52-letnia Jadwiga M., dostała zarzut oszustwa na sumę 6,5 miliona złotych. Grozi jej za to nawet 10 lat więzienia. Zdaniem prokuratury Michalina M. wiedziała o nieprawidłowościach w firmie i odpowie za ukrywanie przestępstwa" - donosi serwis Pudelek.pl.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Piotr Kaszubski - Złożyła "fanom" świąteczne życzenia!