Przedwczoraj pisaliśmy o skandalu z finalistką "Top Model" w roli głównej, "Michaliną M.". Tabloidy doniosły, że znana z pierwszej edycji modowego show Michalina Manios miała wyłudzić z rodziną prawdziwą fortunę od współpracujących z nimi inwestorów.

» ZOBACZ: Skandal w "Top Model"! Uczestniczka pierwszej edycji show wyłudziła z rodziną... 6,5 mln złotych?!

Teraz rewelacje tabloidów skomentowała sama zainteresowana, publikując na Facebooku oświadczenie. Modelka odpiera w nim zarzuty postawione zarówno jej, jaki jej rodzinie. 

"W związku z pojawiającymi się w internecie i prasie informacjami dotyczącymi mnie i mojej rodziny, oświadczam, że staliśmy się ofiarami medialnych oszczerstw. Nasze podstawowe prawo do godności zostało brutalnie pogwałcone przez osoby ślepo goniące za sensacją, nie zważając na wyrządzenie nieodwracalnej w skutkach krzywdy. Moja rodzina zawsze kierowała się takimi wartościami jak: uczciwość, prawość, a przede wszystkim szacunkiem dla innych. Mam nadzieję, że mądrzy i świadomi ludzie, wszyscy którzy nas znają mniej lub bardziej, potrafią nas obiektywnie ocenić. Sprawiedliwość jest jedna. Będziemy jej bronić. Dziękujemy tym, którzy nas wspierają i nie ulegają wpływom..." - napisała Michalina Manios.

Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać rozwoju zdarzeń.  

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Michalina Manios - W nowej kampanii reklamowej!