Michalina Sosna we wrześniu pojawiła się na jednej z najbardziej wymagających scen w Polsce. Młoda artystka stanęła w szranki z utalentowanymi wykonawcami, którzy mają wielu wielbicieli. Czy mimo to uda się jej podbić serca widzów i jurorów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? I kim jest Michalina Sosna? Sprawdźcie już teraz!

Kim jest Michalina Sosna?

Michalina Sosna urodziła się na Śląsku, w Tychach. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Dwukrotnie występowała na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie, gdzie nominowano ją do Głównej Nagrody Żeńskiej za rolę Małgorzaty w spektaklu „Z Różewicza dyplom”. Aktorkę można podziwiać m.in. na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Kamienica i Teatru Capitol. Aktorka jak na razie ma na koncie role jedynie w dwóch polskich serialach – „La La Poland” oraz „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w rolę Aldony.

Michalina Sosna – mąż, ślub, dzieci

Michalina Sosna bardzo mocno chroni swoje życie prywatne, toteż w Internecie nie można znaleźć informacji na temat tego, czy jest mężatką, kiedy wzięła ślub, a tym bardziej czy ma dzieci.

Michalina Sosna – Instagram

Instagram Michaliny Sosny to @michalina_sosna. W zdecydowanej mierzez przeważają tu zdjęcia związane z życiem zawodowym Michaliny. Aktorkę followuje już prawie 3 tys. fanów!

Michalina Sosna – wiek, wzrost

Michalina urodziła się 13 maja 1989 roku. W tym roku skończyła 29 lat. Michalina jest dość wysoka - ma 173 cm wzrostu!

Michalina Sosna – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michalinę w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” możecie oglądać co sobotę o 22.10 na antenie Polsatu.