Kim jest Michele Morrone? Przystojny włoski aktor wcieli się w postać Massimo w filmie "365 dni", którego premiera w polskich kinach będzie miała miejsce już w 7 lutego 2020 roku. Jego udział w produkcji został oficjalnie potwierdzony podczas konferencji prasowej z udziałem całej obsady. Rola w filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej będzie dla Michele Morrone pierwszym wyzwaniem na wielkim ekranie. U jego boku zobaczymy polską aktorkę, Annę Marię Sieklucką, a także takie gwiazdy, jak Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, czy Natasza Urbańska. Sprawdź, co wiemy o przystojnym aktorze - kim jest Michele Morrone?

Massimo "365 dni": kto zagra?

Michele Morrone urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano w Lombardii. Swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako model, a pierwszą rolę aktorską na małym ekranie zdobył w 2013 roku, kiedy to wystąpił w drugim sezonie serialu "Come un delfino". Widzowie mogli go oglądać również w takich produkcjach telewizyjnych, jak "Ballando con le stelle", czy "Sirene". Sporą popularność przyniósł mu udział we włoskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami", w której zajął drugie miejsce.

Michele Morrone: żona

Aktor w latach 2014-2018 był żonaty z libańską projektantką, Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów: Marcuda i Brado. Morrone rzadko widuje swoje dzieci, ze względu na to, że chłopcy mieszkają ze swoją mamą w Bejrucie. Chociaż sam Michele Morrone niechętnie rozmawia o swoim życiu prywatnym, włoskie media na początku 2019 roku rozpisywały się o tym, że po rozstaniu z żoną, gwiazdor znalazł już nową partnerkę. W marcu został przyłapany na pocałunkach z tancerką, Eleną D'Amario.

Michele Morrone: wzrost

Aktor, który wcieli się w Massimo w filmie "365 dni" ma 183 cm wzrostu.

Michele Morrone: Instagram

Michele Morrone na Instagramie (@iammichelemorroneofficial) zgromadził ponad 82 tys. fanów. Możemy się jednak spodziewać, że liczba ta będzie rosła wraz z rozwojem działań promocyjnych "365 dni".

Zdjęcia Michele Morrone obejrzycie w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: ANNA MARIA SIEKLUCKA - kim jest aktorka, która gra Laurę w filmie "365 dni"? [WIEK, CHŁOPAK, INSTAGRAM, ROLE]