Michele Morrone, aktor znany z filmu "365 dni", ma szansę na światową karierę. Jak donosi serwis "TMZ", 30-latek otrzymał propozycję z Hollywood i już wkrótce ma zamiar przeprowadzić się do Miasta Aniołów. Redaktorom udało się dotrzeć do wideo, które Morrone nagrał dla jednego ze swoich fanów w aplikacji HalaHi.

Michele Morrone dostał propozycję z Hollywood

- Każdy aktor marzy o tym, aby robić filmy w Hollywood. Ja właśnie dostałem odpowiednią propozycję i po prostu nie mam innego wyjścia. Muszę to zrobić - wyznał Michele Morrone. Zdradził również przy okazji, że planowane są prace nad ekranizacją drugiej części trylogii Blanki Lipińskiej. Nie wiadomo jednak, kiedy ekipa filmowa wejdzie na plan, gdyż ze względu na pandemię, wszystko zostało przesunięte w czasie. 

Dzięki produkcji "365 dni" Michele Morrone zdobył uwielbienie fanek na całym świecie. Kiedy w grudniu 2019 roku przybliżaliśmy Wam sylwetkę włoskiego aktora, na Instagramie śledziło go 83 tys. osób. Dziś ta liczba osiągnęła już wartość 7,5 mln i nic nie wskazuje na to, aby na tym miała się zatrzymać.