Michele Morrone ma przykre wieści dla swoich fanów. Okazało się, że gwiazdor filmu "365 dni" jednak nie zagra w drugim sezonie hiszpańskiego serialu "Toy Boy", czym chwalił się na początku lutego za pośrednictwem mediów społecznościowych. 30-letni Włoch, który w ubiegłym roku zyskał międzynarodową rozpoznawalność za sprawą występu w głośnej ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej, poinformował, że wejście na plan popularnej produkcji Netflixa uniemożliwia mu jego aktualny stan zdrowia.

Michele Morrone jednak nie zagra w 2. sezonie "Toy Boy"

Odtwórca roli Don Massimo Torricellego dwa tygodnie temu przeszedł operację pleców. Niestety, okazało się, że rekonwalescencja po tym drobnym zabiegu chirurgicznym potrwa znacznie dłużej, niż przedtem przypuszczał.

Potrzebuję więcej czasu, by wrócić do zdrowia. Lekarz powiedział mi, że jeszcze przez parę miesięcy nie będę mógł pracować na planie. To mnie dobija, bo jak wiecie miałem w planach projekt, był nim "Toy Boy". Z powodu tych problemów nie pojawię się na planie tej produkcji. Nadal nie doszedłem do siebie, nadal mam szwy – Morrone wyznał ze smutkiem na InstaStory.

Jest mi bardzo smutno, bo bardzo chciałem wziąć udział w tym projekcie, ale zdrowie jest najważniejsze – dodał aktor.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełnej sprawności i na plany kolejnych produkcji.

"Toy Boy" – o czym jest serial, w którym miał zagrać Michele Morrone?

"Toy Boy" to hiszpański serial w konwencji thrillera. Opowiada o losach striptizera, który po siedmiu latach odsiadki zostaje warunkowo zwolniony z więzienia w Maladze. Na wolności próbuje udowodnić, że to kochanka wrobiła go w morderstwo jej męża. Przystojnemu tancerzowi erotycznemu pomaga w tym młoda prawniczka.

Co ciekawe, pierwszy sezon serialu z 2019 roku początkowo emitowany był jedynie na hiszpańskim kanale Antena 3 i nie zapowiadał się na wielki hit. Jednak gdy trafił do międzynarodowej oferty Netflixa, zyskał ogromną popularność w wielu krajach, w tym w Polsce – przez długi czas utrzymywał się w Top 10 najchętniej oglądanych produkcji.

W głównych rolach występują: Jesús Mosquera, Cristina Castaño i María Pedraza.

ZOBACZ TEŻ: Michele Morrone trafił do szpitala. Gwiazdor "365 dni" przeszedł operację