Jak się okazuje, Międzynarodowy Dzień Jogi będzie świętowany także jutro. Specjalne obchody tego święta zorganizuje m.in. hotel DoubleTree by Hilton Warsaw. Stołeczny hotel zaplanował na jutro „garden party”, w którym będą uczestniczyć gwiazdy, które zechcą aktywnie odpocząć z dala od zgiełku miasta, a jednak wciąż w stolicy. Jakie atrakcje przygotowano dla gości wydarzenia?

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK jest w ciąży? To zdjęcie mówi wszystko! [GALERIA]

Od godziny 16.00 w zielonym ogrodzie hotelu będzie można poćwiczyć jogę, 3/4 dance (w rytmie walca) oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją. Będzie można także wziąć udział w warsztatach parzenia herbaty, w szczególności tej wyciszającej i relaksującej. Wieczorna część imprezy to kontynuacja świętowania w ogrodzie przy akompaniamencie fortepianu i kojącym wokalu Wojciecha Ezzata - finalisty X Factor.

Wydarzenie poprowadzi piękna i wysportowana Paulina Sykut - Jeżyna, a gośćmi specjalnymi będą Anna Mucha, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym oraz DJ Adamus - DJ i producent muzyczny, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu, czerpiący inspiracje ze swoich dalekich podróży.

Na wydarzeniu nie zabraknie jednak także innych sław. Swoją obecność potwierdzili już m.in. Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Paula Tumala oraz Patrycja Wieja, czyli zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady, a na co dzień - trenerka fitness.

POLECAMY: KLAUDIA HALEJCIO w najodważniejszym dekolcie na gali Playboya. To wycięcie naprawdę robi wrażenie!

Wśród gości, którzy odwiedzą tego dnia hotel i wezmą udział w loterii wizytówkowej, rozlosowane zostaną cenne nagrody - m.in. vouchery na pobyt weekendowy z wyżywieniem i vouchery na zabiegi w hotelowym The SPA.

Co ważne, wstęp na wydarzenie jest wolny! A to oznacza tylko jedno: Międzynarodowy Dzień Jogi z gwiazdami w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw każdy chętny może spędzić za darmo. Skusicie się na tę opcję?