Gdzie i jak mieszka Doda? Charyzmatyczna artystka co prawda nigdy nie wpuszczała kamer telewizyjnych do swojego domu, ale w końcu udało nam się poznać odpowiedź na to pytanie nurtujące wielu fanów wokalistki. Po ślubie z Emilem Stępniem Doda postanowiła bowiem wynająć swoje mieszkanie na strzeżonym osiedlu Biały Kamień w Warszawie. Opuściła stolicę również dlatego, że bardzo doskwierał jej smog. Tym samym zdjęcia wnętrza apartamentu Doroty Rabczewskiej trafiły do sieci. Okazuje się, że Doda mieszkała w prestiżowej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Pole Mokotowskie. Rabczewska z mężem postanowili jednak zamieszkać razem gdzieś indziej, dzięki czemu teraz każdy dysponujący odpowiednią sumą pieniędzy, może wynająć mieszkanie gwiazdy. Szczegóły oferty >> TUTAJ.

Mieszkanie Dody na wynajem

Luksusowe mieszkanie Dody posiada dwa piętra i ma w sumie ok. 140 metrów kwadratowych powierzchni. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze budynku i posiada prywatny ogród na dachu. Artystka wielokrotnie powtarzała, jak ważne są dla niej sen i cisza, dlatego w jej penthousie są nawet dźwiękoszczelne okna. W sypialni i łazience znajdują się grafiki z egzotycznymi ptakami. To dlatego, że gwiazda nawet w swoim własnym domu chciała czuć się jak na wakacjach. Dodajmy, że za luksusowy wystrój mieszkania Dody odpowiedzialne są Ewa Majewska i Adriana Zintel z Pogotowia Wnętrzarskiego.

Pod koniec zeszłego roku Doda przekazała nam klucze od swojego apartamentu. Razem z nimi dostałyśmy duży kredyt zaufania i wolną rękę w działaniu - zdradziły projektantki wnętrz.

Zobacz zdjęcia wnętrza mieszkania Dody w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Przetakiewicz - zobacz, jak mieszka była partnerka Kulczyka [ZDJĘCIA]