Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wygrali pierwszą polską edycję "Love Island" i dosyć szybko rozwinęli swoją karierę w mediach. Polsat zaprosił ich do udziału w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zdobyli sympatię widzów i dotrwali do siódmego odcinka show. Niestety rok po wyjściu z willi na Wyspie Miłości, para zdecydowała o swoim rozstaniu. - Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom. Tak, Kocham Sylwię, (...) ale pozwólcie, że wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią - napisał niedawno Jędruszczak na swoim Instagramie.

Mikołaj Jędruszczak krytykuje nowe zdjęcie Sylwii Madeńskiej

Sylwia Madeńska nie ukrywała, że ciężko jest jej poradzić sobie z rozstaniem, o którym zadecydował Mikołaj, czego nie kryła też przed kamerami tanecznego show. I chociaż to tenisista podjął decyzję o zakończeniu związku, chyba nie do końca może pogodzić się ze stratą partnerki. Jędruszczak postanowił w dziwny sposób skomentować nowe zdjęcie tancerki na Instagramie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym.

- Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla Ciebie, ale widać trwał krótko. Bardzo się cieszę, że sobie poradziłaś i jesteś otwarta na nowe. Ja tak nie mam i ani myślę, żeby pokazywać nagie ciało na swoim profilu. Ale każdy robi to, co czuje. Miłych wakacji - napisał Mikołaj i niedługo potem usunął komentarz.

Nie umknęło to jednak uwadze fanów, którzy niemal jednogłośnie stwierdzili, że jego zachowanie pokazuje "brak klasy" i powinno utwierdzić Sylwię, że "rozstanie to dobra decyzja".

Zgadzacie się z nimi?