Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są już długo po ślubie. I choć para aktorów w całkowitej tajemnicy przed mediami zawarła związek małżeński jeszcze w 2017 roku, to jednak zdecydowała się powiadomić swoich fanów o tym dopiero teraz. Okazją do tego była konferencja prasowa serialu „Pensjonatu nad rozlewiskiem”, w którym oboje się pojawiają. O swoim ślubie podczas wydarzenia poinformowali w rozmowie z portalem Plejada.pl.

„Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci.” - wyjaśnili Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak - historia miłości

O związku Krawczyka i Juszczak mówiło się już dwa lata temu. Po raz pierwszy oficjalnie razem para pokazała się jednak dopiero w kwietniu 2016 roku. Mikołaj Krawczyk był wcześniej związany z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów-bliźniaków. Później związał się z Agnieszką Włodarczyk. Para nawet się zaręczyła, ale ostatecznie z ich planów ślubnych nic nie wyszło. Nie mniej skomplikowane życie uczuciowe miała też nowa żona Krawczyka.

Sylwia Juszczak ma za sobą już dwa małżeństwa. Była związana z Tomaszem Pągowskim, z którym ma dwóch synów. Później aktorka wyszła za mąż za norweskiego reżysera - Magnusa Arnesena. Juszczak to pierwsza żona Mikołaja Krawczyka. Po ślubie zdecydowała się na zamianę nazwiska na Sylwia Juszczak-Krawczyk, co można było zaobserwować na Instagramie aktorki.

„Pensjonatu nad rozlewiskiem” - kiedy emisja?

Para po raz pierwszy oficjalnie jako małżeństwo pokazała się na poniedziałkowej konferencji „Pensjonatu nad rozlewiskiem”. Serial z nimi oraz Joanną Brodzik w roli głównej będzie można oglądać na antenie TVP 1 już od 27 lutego.

Jak na tym wydarzeniu prezentowali się „świeżo upieczeni” małżonkowie Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII ;-)