Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub. Para aktorów w kompletnej tajemnicy przed mediami i fanami zawarła związek małżeński. Po kilku miesiącach gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" i jego wybranka postanowili w końcu ujawnić informacje o sekretnej ceremonii. Okazuje się, że Krawczyk i Juszczak są małżeństwem już od 2017 roku! Jak udało im się zachować to w sekrecie?

- Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci - zdradzili Mikołaj i Sylwia w rozmowie z Plejadą.

ZOBACZ: KINGA RUSIN miała wypadek na stoku. Pokazała "zmasakrowaną twarz" [ZDJĘCIA]

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub

O związku Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak zaczęło się mówić już około dwa lata temu. Po raz pierwszy oficjalnie razem para pokazała się jednak dopiero w kwietniu 2016 roku. Przypomnijmy, że Mikołaj Krawczyk był wcześniej związany z Anetą Zając, z którą wychowuje dwóch synów-bliźniaków, Roberta i i Michała. Później aktor związał się z Agnieszką Włodarczyk. Para nawet się zaręczyła, ale ostatecznie rozstali się. Z kolei Sylwia Juszczak ma już za sobą dwa małżeństwa. Była związana z Tomaszem Pągowskim, z którym ma dwóch synów. Później aktorka wyszła za mąż za Norwega Magnusa Arnesena. Juszczak to pierwsza żona Krawczyk. Od teraz nazywa się Sylwia Juszczak-Krawczyk, co widzimy na Instagramie aktorki.

Suknia ślubna Sylwii Juszczak to projekt Natalii Jaroszewskiej. Aktorka pochwaliła się nawet zdjęciem kreacji na Instagramie, ale zrobiła to tak, że nikt się nie domyślił. Poniżej kreacja Juszczak:

 

Redakcja Gala.pl składa serdeczne gratulacje!