Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Para aktorów, 14 września 2019 roku, złożyła przysięgę małżeńską w obecności rodziny i najbliższych. Tego samego dnia zdecydowała się również ochrzcić swoją półroczną córeczkę. Na swój "wielki dzień" Sylwia Juszczak wybrała suknię projektu Violi Piekut. Przypomnijmy, że był to drugi ślub pary aktorów, którzy w kompletnej tajemnicy przed wszystkimi zawarli już związek małżeński w 2017 roku: "- Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet przyjaciele. Udział wzięli w niej najbliżsi i wszystkie dzieci" - mówili dwa lata temu w rozmowie z Plejadą.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub

O związku Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak zaczęło się mówić już w 2015 roku. Po raz pierwszy oficjalnie razem para pokazała się jednak dopiero w kwietniu 2016 roku. Przypomnijmy, że Mikołaj Krawczyk był wcześniej związany z Anetą Zając, z którą ma dwójkę synów oraz Agnieszką Włodarczyk, z którą był zaręczony. Z kolei Sylwia Juszczak ma już za sobą dwa małżeństwa. Była związana z Tomaszem Pągowskim, a następnie wyszła za mąż za Norwega, Magnusa Arnesena. 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk doczekali się córki. Było to ich wielkie marzenie, ponieważ razem wychowują już czterech synów. Dziewczynka przyszła na świat w marcu 2019 roku.

Zdjęcia ze ślubu Krawczyka i Juszczak obejrzycie w GALERII.