Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając rozstali się w 2011 roku. Para przez długi czas nie mogła porozumieć się w sprawie podziału opieki na dwójką swoich dzieci - bliźniakami Robertem i Michałem. Chłopcy mieszkali z matką, ale przez wiele lat trwała walka między byłymi kochankami odnośnie alimentów, które miał płacić Krawczyk. Dziś wydaje się, że ich rodzice doszli już do porozumienia, a obecnie 9-latkowie spędzają wakacje z tatą i jego nową rodziną. Z tej okazji, aktor postanowił podzielić się z fanami wspólnym zdjęciem z synami i po raz pierwszy pokazał ich twarze.

Dzieci Mikołaja Krawczyka i Anety Zając [zdjęcia]

Mikołaj Krawczyk opublikował zdjęcie z synami, Sylwią Juszczak, córeczką Konstancją, synem aktorki z poprzedniego związku - Vincentem, oraz swoją teściową. Zapowiedział, że wszyscy wspólnie zaczynają drugą część wakacji i pozdrawiają z Australii. - No to wakacje część 2. czas start!!! Na początek pozdrawiamy Was z Australii. Taaak, będziemy pokazywać kangury. A Wy jakie macie plany na resztę lata? Będziecie rozrabiać? - czytamy.

Co prawda rodzina nie przebywa w Australii, która tymczasowo zakazała wjazdu wszystkim cudzoziemcom z uwagi na pandemię COVID-19, a w Warszawie, ale fani i tak zwrócili głównie uwagę na buzie chłopców. - Piękna rodzina; - Dzieciaczki to masz udane; - Chłopcy podobni do tatusia; - Będą łamać serducha - brzmią niektóre z komentarzy.

Zdjęcia chłopców obejrzycie w naszej galerii.

Myślicie, że teraz chłopcy regularnie będą pojawiali się w mediach społecznościowych Mikołaja Krawczyka?