Mikołaj Krawczyk przeszedł olbrzymią metamorfozę! Aktor już na początku nowego roku postanowił znacznie zmienić swój wizerunek. Dotychczas 38-latka wyróżniały dłuższe czarne włosy oraz lekki zarost. Teraz popularny Paweł z serialu "Pierwsza miłość" zgolił włosy i jest łysy. Mimo próśb swoich najbliższych, Krawczyk nie posłuchał ani żony, ani dzieci i poddał się ostremu cięciu. Sprawdź, co skłoniło aktora do tak olbrzymiej zmiany.

Mikołaj Krawczyk ściął włosy

Mikołaj Krawczyk opublikował zdjęcie na swoim Instagramie, na którym pochwalił się nie tylko nową fryzurą, ale także brodą, którą zapuścił. Pod zamieszczonym postem, który wzbudził ogromne poruszenie wśród fanów, aktor napisał:

No i stało się! Nie posłuchałem Żony i Dzieci. Mówiłem, że gdy słyszę „nie można” rodzi się we mnie przekora? Włosy ścięte-odrosną, a broda zrobiona na cito. 

38-latek zdradził także swoim obserwatorom receptę na udany związek oraz zaapelował o powszechnych szacunek i miłość do drugiego człowieka.

Żarty, żartami, ale jaki to ogromny paradoks szczęśliwych relacji-w zgodzie i dobrze żyje się z drugim człowiekiem dopiero wtedy, gdy w zgodzie i dobrze żyjesz sam ze sobą. Kochajcie siebie, a w miłości z człowiekiem trwać będziecie -  napisał Mikołaj Krawczyk

Na razie nie wiadomo w jakim celu aktor ogolił się na łyso i zapuścił brodę. Fani podejrzewają, że nie jest to zwykła metamorfoza. Nie brakuje komentarzy, że 38-latek przygotowuje się do poważnej roli. 

Mikołaj Krawczyk prywatnie jest mężem aktorki Sylwii Juszczak, z którą ma niespełna roczną córkę Konstancję. Z poprzedniego związku z Anetą Zając, aktor ma dwóch synów bliźniaków, Roberta i Michała. W przeszłości 38-latek spotykał się także z inna gwiazdą telewizji, Agnieszką Włodarczyk

Jak oceniacie nowy image Mikołaja Krawczyka?

Zdjęcia aktora przed i po zmianach znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Adele schudła 20 kg! Wiemy, jak wygląda jej restrykcyjna dieta