Mikołaj Roznerski to obecnie jeden z najgorętszych polskich aktorów. Przystojniak zasłynął rolą Marcina w serialu M jak miłość, a jego popularność wzrosła jeszcze bardziej po premierzy filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, w którym stworzył wyjątkowo ładną parę z Alicją Bachledą-Curuś.

Aktor pochwalił niedawno, że od ośmiu lat jest na diecie a do tego regularnie ćwiczy, co daje się zauważyć bo jego seksownej i atletycznej sylwetce.

ZOBACZ KONIECZNIE: Mark Wahlberg  biega bez koszulki po plaży na Barbadosie. Aktor znów wrócił do formy! Seksowny?

W wywiadzie udzielonym dziennikowi Fakt, aktor wyznał, że nie unika scen łóżkowych, które pozwalają mu najlepiej zaprezentować jego niezwykle zadbane ciało. Powiedział też bez ogródek, że sceny takie przychodzą mu bez problemu:

Nie ukrywam, że przychodzi mi to z łatwością. To jest mój zawód i robię to, co mam napisane. Nie odmawiam. To jest kontakt z obcym człowiekiem. Przecież jesteśmy tylko ludźmi i mamy kompleksy. Ale jak między aktorami jest energia prywatnie, to potem widać to na ekranie.

To ciekawe o tyle, ze aktor do tej pory faktycznie wiązał się z kobietami, które poznawał na planach zdjęciowych seriali i filmów, w których występował.

CZYTAJ: MIKOŁAJ ROZNERSKI Jak reaguje na plotki na swój temat?

Zaczęło się od romansu z Martą Juras - aktorką poznaną na planie M jak miłość, z którą ma 5-letniego syna. Następnie Mikołaj zauroczył się Olgą Bołądź, poznaną na próbach do spektaklu Chopin musi umrzeć. I choć już wydawało się, że para będzie się zaręczać, to jednak przystojniak znowu zmienił zdanie i zaczął się spotykać z Alicją Bachledą-Curuś, którą poznała na planie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Ten związek też się jednak dość szybko rozpad…

POLSKIE CIACHA: Mister Polski 2016 Znamy finalistów tegorocznej edycji konkursu. Zobacz ich wszystkich!

Teraz aktor jest podobno sam ale zgadujemy, że po tak odważnej deklaracji o scenach łóżkowych ten stan rzeczy zmieni się szybciej niż możemy się tego spodziewać. W końcu Roznerski to prawdziwe ciacho, nieprawdaż?