Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Chociaż nie chwalą się swoją miłością na prawo i lewo, a związek trzymają z dala od błysków fleszy, fani i tak z zaciekawieniem śledzą ich życie prywatne. Serialowi Marcin i Iza z "M jak Miłość" są razem od 2017 roku, a w wywiadach wypowiadają się o sobie w samych superlatywach. Roznerski wielokrotnie podkreślał w rozmowach z dziennikarzami, jak duży wpływ Adriana miała na jego życie: - Niby miałem wszystko, co jest człowiekowi potrzebne do szczęścia, a mimo to wcale nie byłem szczęśliwy. To się zmieniło, gdy poznałem moją dziewczynę. To dzięki niej życie wróciło na odpowiedni tor - mówił w rozmowie z "Fleszem".

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie wezmą ślubu w tym roku

W ubiegłym roku Mikołaj Roznerski doszedł do wniosku, że Adriana Kalska jest tą jedyną i postanowił się jej oświadczyć podczas podróży do Włoch. Aktor zapytał wybrankę, czy zostanie jego żoną w jednym z najbardziej romantycznych europejskich miast - w Wenecji. Od tamtej pory para planowała ślub, który miał odbyć się latem tego roku.

Niestety, z powodu obecnej sytuacji na świecie i panującej pandemii COVID-19, Roznerski i Kalska zmuszeni byli przełożyć wyczekiwaną ceremonię.

- Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok - wyznała znajoma pary w rozmowie z "Faktem".

Kalska i Roznerski chcą pobrać się we Włoszech - tam, gdzie aktor oświadczył się ukochanej.