Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą. Kim jest nowa dziewczyna Mikołaja Roznerskiego? To aktorka, którą możecie znać z serialu "M jak miłość". Aktor ogłosił związek na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie splecionych dłoni. Nowa dziewczyna Roznerskiego to Adriana Kalska, aktorka wcielająca się w rolę Izy Lewińskiej w "M jak miłość". Roznerski i Kalska są też parą w spektaklu teatralnym "Kłamstwo". Ostatnio na Instagramie Mikołaja pojawiło się jego nowe zdjęcie z podpisem "Szczęśliwy...", a pod nim komentarz aktorki. Teraz nikt już nie ma wątpliwości, że to właśnie Kalska jest powodem zadowolenia Roznerskiego! Co takiego napisała?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem

Mikołaj Roznerski dodał wczoraj na swój Instagram uśmiechnięty portret, który zachwycił obserwujące go fanki. Przede wszystkim zachwycił on jednak jego największą fankę - jego dziewczynę, Adrianę Kalską, która pod zdjęciem dodała znaczący komentarz:

Od razu widać, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są ze sobą bardzo szczęśliwi! Ich wspólne zdjęcia obejrzycie w naszej GALERII --->

 

... szczęśliwy a Wy?

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski) Kwi 6, 2018 o 10:43 PDT