Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w "M jak Miłość" też będą razem? Czy Iza i Marcin odnajdą wspólne szczęście? Bohaterowie, w których wcielają się Roznerski i Kalska w "M jak miłość" nie mają łatwego życia... Artur Skalski zastrasza Izę i zmusza ją, by z nim była. W 1366 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy już w poniedziałek 16 kwietnia 2018 o 20.50, Marcin postanowi zawalczyć o Izę i Maję!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska będą razem w "M jak miłość"?

"M jak miłość" nie przestaje nas zaskakiwać zwrotami akcji. Scenarzyści mocno mieszają w wątku Izy, Marcina i Artura, zapewniając widzom prawdziwą karuzelę emocji. Psychopata Artur Skalski wyżywa się na bohaterce granej przez Adrianę Kalską, strasząc ją i grożąc. Skalski planuje zabić Izę, jeśli ta nie zgodzi się na ślub z nim.

W 1366 odcinku "M jak miłość", Marcin Chodakowski napisze do Izy list mówiący o tym, że jeśli dziewczyna się z nim nie spotka, to zadzwoni na policję. Mimo że Iza zapewni go, że niczego ani nikogo się nie boi, Marcin jej nie uwierzy i powie Ani (Maria Pawłowska), że musi odzyskać Maję i Izę. Oznacza to więc koniec ich znajomości... Czy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska będą razem w "M jak miłość"? Czy Marcinowu uda się ochronić Izę przed psychopatą?

Chcielibyście, żeby Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli parą nie tylko w życiu, ale też w serialu?