Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się? Serialowi Marcin i Iza z "M jak Miłość" są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Chociaż nie chwalą się swoją miłością na prawo i lewo, a związek trzymają z dala od błysków fleszy, fani i tak z zaciekawieniem śledzą ich życie prywatne. W wywiadach Rozneski wypowiada się o Kalskiej w samych superlatywach i podkreśla, jak duży wpływ miała na zmianę jego życia: "Niby miałem wszystko, co jest człowiekowi potrzebne do szczęścia, a mimo to wcale nie byłem szczęśliwy. To się zmieniło, gdy poznałem moją dziewczynę. To dzięki niej życie wróciło na odpowiedni tor" - mówił w rozmowie z Fleszem.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się?

Jak donosi dwutygodnik "Party", Mikołaj Roznerski doszedł do wniosku, że Adriana Kalska jest tą jedyną i postanowił się jej oświadczyć podczas podróży do Włoch. Aktor zapytał wybrankę, czy zostanie jego żoną w jednym z najbardziej romantycznych europejskich miast - w Wenecji. Na tę chwilę jednak ani Roznerski, ani Kalska nie potwierdzili oficjalnie doniesień mediów. Biorąc pod uwagę ich ochronę prywatności, być może w ogóle nie doczekamy się od nich takiego potwierdzenia...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą od końca 2017 roku. Chociaż znali się od lat, a ich drogi przecinały się kilkukrotnie, potrzebowali czasu, aby rozkwitło między nimi uczucie. Dziś spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, a parę tworzą nie tylko w życiu, ale również serialu "M jak miłość" i spektaklu "Kłamstwo". Jeżeli doniesienia mediów są prawdziwe, a Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rzeczywiście się zaręczyli, parze składamy najszczersze gratulacje!