Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka to nowa hot-para w polskim show-biznesie. Marcelinie Zawadzkiej od dawna próbowano znaleźć drugą połówkę. On ma za sobą kilka medialnych związków. Dziś już nie kryją swojego uczucia! Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka potwierdzili plotki o romansie. To już oficjalne. Zawadzka i Roznerski są parą!

Co ciekawe Mikołaj Roznerski do tej pory starał się utrzymywać związki z kobietami z dala od mediów. Tym razem zrobił wyjątek. Z kim wcześniej spotykał się Mikołaj Roznerski? Odkąd zaistniał na ekranach naszych telewizorów niemal od razu przytknięto mu łatkę ciacha. On za nią nie przepada, woli by doceniano go za talent aktorski, a nie urodę. Przypomnijmy, że Mikołaj Roznerski ma na koncie związki ze słynnymi aktorkami.

ZOBACZ: MARCELINA ZAWADZKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI nową hot parą. To już oficjalne! [ZDJĘCIA]

Aktor ma sześcioletniego syna z aktorką Martą Juras. Para ma na koncie nawet wspólny „serialowy” romans w „M jak miłość”. Przez jakiś czas Mikołaj Roznerski spotykał się także z Olgą Bołądź. Choć para nigdy nie potwierdziła łączących ich relacji, wielokrotnie widywano ich razem. Mówiono również, że między Mikołajem Roznerskim a Alicją Bachledą-Curuś zaiskrzyło na planie filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Sama Alicja Bachleda-Curuś w jednym z wywiadów wyznała, że łączy ich tylko przyjaźń.

ZOBACZ: MIKOŁAJ ROZNERSKI zdawał do szkoły teatralnej kilka razy! Ile dokładnie? [ZDJĘCIA]

Mikołaj Roznerski znów jest zakochany! Aktor związał się z Marceliną Zawadzką! Parę już okrzyknięto jedną z najsympatyczniejszych i najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Fani już nie mogą się doczekać pierwszego wspólnego i oficjalnego wyjścia pary!