Mikołaj Roznerski łysy! Gwiazdor "M jak miłość" zaszokował swoich fanów nowym zdjęciem na Instagramie. Aktor zaskoczył nową fryzurą, a w zasadzie jej brakiem. Wygląda na to, że zgolił włosy na głowie "na zero". Skąd ta spektakularna zmiana? Mikołaj Roznerski na razie zdradził jedynie, że jego metamorfoza związana jest z "nowym projektem", ale nie zdradził dokładnie, o co chodzi. Nowa rola? Reklama? Aktor obiecał, że dowiemy się tego jak najszybciej.

Z tych wczorajszych emocji w "M jak miłość' aż tak się porobiło .... Nowy projekt już już... tuż tuż :) - napisał na Instagramie.

Mikołaj Roznerski łysy

Nas, podobnie jak wielu fanów Mikołaja Roznerskiego, bardzo interesuje, jak na jego ogoloną na łyso głowę zareagowała Adriana Kalska. W tej kwestii jak na razie tez musimy się uzbroić w cierpliwość, bowiem partnerka aktora niestety na razie nie skomentowała publicznie jego nowego wizerunku. Przypomnijmy, że, że aktorka sama ostatnio przechodzi spektakularne metamorfozy na potrzeby programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcieliła się tam już w m.in. w wokalistę jamajskiego zespołu Inner Circle i brytyjską piosenkarkę Kim Wilde.

Zdjęcie łysego Mikołaja Roznerskiego oraz jego fotografie sprzed metamorfozy możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA na ramówce TVP pierwszy raz oficjalnie razem ZDJĘCIA