Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę! I choć Polacy bardzo kibicowali jego związkowi z modelką i prezenterką telewizyjną, Marceliną Zawadzką, to nie przetrwał on długo. Aktor po rozstaniu z Zawadzką pozostał na jakiś czas singlem. Jak jednak donosi Party, Mikołaj Roznerski jest znów zakochany! Kim jest jego nowa wybranka? To aktorka, którą możecie znać z serialu "M jak miłość". Aktor ogłosił związek na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie splecionych dłoni. Nowa dziewczyna Roznerskiego to Adriana Kalska, aktorka wcielająca się w rolę Izy Lewińskiej w "M jak miłość". Roznerski i Kalska są też parą w spektaklu teatralnym "Kłamstwo". Związek potwierdził menedżer aktora.

Mikołaj Roznerski - dziewczyna 

"Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie" - mówi menedżer Mikołaja Roznerskiego w rozmowie z Party.

 Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są ze sobą już od kilku miesięcy, a ich miłość coraz bardziej rozkwita.

"Znają się od lat, ich drogi się przecinały kilkukrotnie, docierali się, aż rozkwitło między nimi uczucie. To już trwa klika miesięcy, ale nie chcieli zamieszania wokół swojego związku, więc wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele. Spędzają razem każdą wolną chwilę" – mówi źródło Jastrząb Post.

Kim jest Adriana Kalska?

Adriana Kalska ma 32 lata i jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz studium wokalno-aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W serialu "M jak miłość" wcieliła się w postać Izy Lewińskiej. Występowała też m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Prawie Agaty", "Na dobre i na złe", "Komisarzu Aleksie", "Hotelu 52". Uwielbia muzykę i jako wokalistka brała udział w festiwalach piosenki aktorskiej.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda nowa dziewczyna Mikołaja Roznerskiego --->