Mikołaj Roznerski już od dłuższego czasu spotyka się ze swoją koleżanką z planu serialu „M jak miłość”, czyli z Adrianą Kalską. Informacja o ich związku pojawiła się w polskich mediach już kilka miesięcy temu. Na Instagramie co jakiś czas możemy zobaczyć wspólne, romantyczne zdjęcia pary. I choć aktorzy pospisywali je sugerując, że są razem, to jednak nigdy do tej pory Mikołaj Roznerski nie opowiadał o swoim nowym związku w mediach. Aż do teraz!

HOT NEWS: ADRIANA KALSKA wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Co na to Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski o swojej partnere, Adrianie Kalskiej

Mikołaj Roznerski udzielił właśnie wywiadu dziennikowi Super Express, w którym opowiedział, jak wyglądały początki jego związku z koleżanką z planu. Wbrew temu, co myślała większość jego fanów, aktorzy nie poznali się na planie hitowego serialu TVP2. Aktor zdradził, że zwrócili na siebie uwagę na długo przed tym, jak ich bohaterowie spotkali się w popularnym serialu Dwójki. Gdzie i kiedy się to wydarzyło?

- Kilka miesięcy temu okazało się, że twoje serce znów jest zajęte. Spotykasz się teraz ze swoją serialową partnerką Adrianą Kalską. Czy to praca na planie was połączyła?

- Może nie będę opowiadał jak to się zaczęło. Zostawię dla siebie. Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz. – podsumował Mikołaj Roznerski.

Czy związek Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską przetrwa dłużej niż jego poprzednie, głośne relacja z Olgą Bołądź, Alicją Bachledą-Curuś i Marceliną Zawadzką? Miejmy nadzieję, że tym razem tak właśnie będzie!

Tymczasem koniecznie zobaczcie wspólne zdjęcia tej pary w naszej GALERII ;-)