Mikołaj Roznerski u Wojewódzkiego - na ponowną wizytę tego gościa czekało bardzo wielu widzów talk-show "Króla TVN". Zdobywca Telekamery 2018 w kategorii Aktor z pewnością ma o czym opowiadać - można go bowiem aktualnie oglądać w aż dwóch kinowych hitach: "Narzeczony na niby" z Julią Kamińską i "Kobieta sukcesu" z Agnieszką Więdłochą i Julią Wieniawą. Jak to jednak bywa u Kuby, podczas nagrania odcinka nie zabrakło mocnych żartów ze strony prowadzącego. Wojewódzki wręcz rozbawił Roznerskiego do łez. Tematem do żartów okazała się jednak mało zabawna kwestia molestowania seksualnego, czego dowiedzieliśmy się już z zapowiedzi programu, która ukazała się na profilu Wojewódzkiego na Facebooku.

ZOBACZ: MAFFASHION dobitnie komentuje 1. odcinek "Iron Majdan". Rozenek się obrazi?

Kim jest Mikołaj Roznerski? 

Mikołaj Roznerski przyszedł na świat 6 grudnia 1983 we Wrocławiu, w tym roku kończy więc 35 lat. Roznerski jest dyplomowanym aktorem -  jest absolwentem wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ukończył też studia teatralne na Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze. W życiu prywatnym jego partnerką jest aktorka Marta Juras, z którą wychowuje urodzonego w 2011 syna Antoniego.

Wspomniany fragment odcinka "Kuby Wojewódzkiego" z 6.03.2018 z Mikołajem Roznerskim i Julią Kamińską możecie obejrzeć poniżej: