Mikołaj Roznerski weźmie ślub z Adrianą Kalską? Aktorzy są parą już od kilku miesięcy. Na Instagramie co jakiś czas możemy zobaczyć wspólne, romantyczne zdjęcia pary, a zakochani nie mają problemu z tym, aby opowiadać o swoim związku w mediach. Szczególnie otwarty w tym temacie jest Mikołaj Roznerski, który przy okazji niemal każdego wywiadu wypowiada się na temat swojej partnerki w samych superlatywach. W ostatniej rozmowie z dwutygodnikiem Flesz wyznał m.in. że to Adriana Kalska sprawiła, że dojrzał, zwolnił tempo i obecnie przeżywa najlepszy okres w życiu.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski wyznał w wywiadzie, że po trzydziestce zrozumiał, co jest dla niego najważniejsze - bliscy, przyjaciele oraz jego siedmioletni syn, Antoni. Aktor powiedział również, że wbrew temu co mogło się wydawać, zanim poznał Adrianę Kalską nie był szczęśliwym człowiekiem:

"Niby miałem wszystko, co jest człowiekowi potrzebne do szczęścia, a mimo to wcale nie byłem szczęśliwy. To się zmieniło, gdy poznałem moją dziewczynę. To dzięki niej życie wróciło na odpowiedni tor".

Kiedy dziennikarka powiedziała Roznerskiemu, że nie wie, czy miałaby tyle odwagi, co Ada, ze względu na łatkę casanovy, która przylgnęła do aktora, ten tylko się roześmiał:

"Wcale nie jestem taki straszny (śmiech). Wiem, czego chcę. Zawsze powtarzam, że naszą męską siłą są mądre kobiety, a nie wielki biceps i zarost drwala. Jeśli masz mądrą partnerkę w domu, to cokolwiek by się wydarzyło, zawsze spadniesz na cztery łapy."

Mikołaj Roznerski jest tak zakochany w swojej dziewczynie, że miał problem z wymienieniem tylko trzech rzeczy, za które mógłby podziękować ukochanej:

"Tylko za trzy (śmiech)? Za opiekuńczość, za zrozumienie i za szczerość! Ada ma tę cenną umiejętność, że nawet przykre rzeczy potrafi powiedzieć tak, by nikt nie czuł się urażony."

Mikołaj Roznerski oświadczy się Adrianie Kalskiej?

Mikołaj Roznerski planuje oświadczyć się Kalskiej? Aktor nie zaprzeczył!

"Dobra, dobra, wiem, do czego zmierzasz! Ale niech to zostanie moją tajemnicą. Będzie, jak ma być! A wierzę, że będzie już tylko dobrze."

Kibicujecie tej parze?