Mikołaj Śmieszek to przystojny chłopak, który z marszu stał się jedną z największych sensacji 9. edycji "Top Model". Pochodzący z Rabki-Zdroju nastolatek dał się poznać jako wyjątkowo optymistycznie nastawiony do życia chłopak. Nie bał się jednak przed kamerami okazywać swoich emocji - gdy okazało się, że dostał się do najlepszej 15-tki tegorocznego sezonu "Top Model", po jego policzkach zaczęły ściekać łzy szczęścia. Swoją autentycznością podbił serca jurorów, ale także zdobył sympatię widzów i internautów - jego profil na Instagramie (@smieszekmikollaj) obserwuje już niemal ćwierć miliona użytkowników serwisu.

Mikołaj Śmieszek - wiek, wzrost, wymiary

Mikołaj Śmieszek urodził się 5 kwietnia 2001 roku - w tym roku skończył więc 19 lat. Jak przystało na aspirującego modela, jest bardzo wysoki. Ma 187 cm wzrostu. Z kolei jego dokładne wymiary to: 98 / 80 / 97 cm.

Mikołaj Śmieszek - dziewczyna

Mikołaj Śmieszek do tej pory nie wypowiadał się publicznie na temat swojego życia osobistego. Zapytany jednak ostatnio o idealny tekst na podryw zacytował kultowy już w internetowych kręgach tekst "Are you lost baby girl?", pochodzący z głośnego filmu "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Znając jednak jego zamiłowanie do żartów, śmiemy podejrzewać, że nie jest to raczej tekst, który faktycznie usłyszałaby od Mikołaja osoba, która wpadła mu w oko.

Mikołaj Śmieszek - piłka nożna

Mikołaj Śmieszek jeszcze do niedawna swoją przyszłość wiązał ze sportem. Finalista 9. edycji "Top Model" chciał zostać profesjonalnym piłkarzem. Swoją przygodę na boisku rozpoczynał w juniorskim składzie lokalnej drużyny Wierchy Rabka Zdrój. W późniejszych latach trenował m.in. w Szkole Mistrzostwa Sportowego Kraków. W sezonie 2018/2019 grał w barwach klubu Stal Kraśnik.

Zobacz najlepsze zdjęcia Mikołaja z programu "Top Model" i jego inne ciekawe ujęcia w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Co z pieniędzmi widzów "Top Model", którzy oddali głosy na Dominica? Wiemy!