Mikołajki 2016 za nami. 6 grudnia to wyjątkowy dzień także dla gwiazd, które na swoich kontach społecznościowych pochwaliły się prezentami. Nie wszyscy jednak tego dnia dzielili się własnym szczęściem. Niektóre gwiazdy postanowiły podzielić się tego dnia czymś z innymi ludźmi, angażując się w akcje charytatywne. Co gwiazdy robiły w Mikołajki 2016?

Mikołajki 2016 – prezenty, którymi pochwalili się celebryci zaskakują! Większość z nim, w tym Aneta Zając, Karolina Malinowska czy Marzena Rogalska dostały kosmetyki. Zdjęciami prezentów pochwaliły się na Instagramie. Wśród prezentów popularne były również świeczki oraz ubrania.

6 grudnia to także czas dawania o czym nie zapomniała choćby Katarzyna Zielińska. Aktorka w Mikołajki 2016 postanowiła odwiedzić dom dziecka oraz dom samotnej matki. Radością z dziećmi tego szczególnego dnia podzielili się między innymi Antek Królikowski i Michał Żurawski. Panowie poprzebierali się za postaci z bajek dołączając tym samym do inicjatywy organizowanej przez Bilguuna Ariunbaatara.

Zobaczcie w naszej galerii, co gwiazdy dostały lub ofiarowały innym na Mikołajki 2016!