Robert Lewandowski ma o trzy lata starszą siostrę, Milenę Lewandowską-Miros. 34-latka nie wykorzystuje popularności znanego brata, stara się nie afiszować i woli pozostawać w jego cieniu. Ostatnio zwróciła jednak na siebie uwagę, publikując zdjęcie zaokrąglonego ciążowego brzuszka. Lewandowska zapozowała na Instagramie w obcisłej, podkreślającej kształty sukience w beżowym odcieniu, a fotografię podpisała: - Szczęśliwego Dnia Matki.

Siostra Roberta Lewandowskiego jest w ciąży

Siostra Roberta Lewandowskiego potwierdziła, że jest w ciąży. Chociaż media już od jakiegoś czasu plotkowały o tym, że Milena spodziewa się drugiego dziecka, sama zainteresowana dopiero teraz zdecydowała się potwierdzić szczęśliwą nowinę. Nie wiadomo jednak, w którym jest miesiącu, ani jakiej płci będzie dziecko.

Milena Lewandowska-Miros jest byłą zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Karierę odstawiła na dalszy plan, gdy założyła rodzinę. W 2014 roku wyszła za mąż za Radka Mirosa, właściciela marki Signor Leone. Para ma dwuletniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest sam Robert Lewandowski. Wkrótce na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Milena Lewandowska prywatnie przyjaźni się z Anną Lewandowską. i jest często obecna na jej obozach treningowych Camp by Ann.

Zdjęcia Mileny Lewandowskiej obejrzycie w naszej galerii.