Wiedzieliście, że Robert Lewandowski ma siostrę? Kim jest Milena Lewandowska-Miros? To pytanie dziś zadaje sobie wielu. Milena nie wykorzystuje popularności brata, stara się nie afiszować i woli pozostawać w cieniu Roberta. W ubiegły weekend jednak Milena Lewandowska zwróciła na sobie uwagę wszystkich, gdy pokazała się na tym samym weselu, co Lewandowscy i ich córeczka, Klara. Siostra Roberta Lewandowskiego miała na sobie obcisłą, podkreślającą kształty sukienkę w delikatnym żółtym odcieniu. Co ciekawe, na żółtą kreację postawiła także Anna Lewandowska. Która z pań wyglądała lepiej? Czy siostra Roberta Lewandowskiego przyćmiła jego żonę?

 

Robert Lewandowski ma starszą o trzy lata siostrę, Milenę. On ciągle na świeczniku, ona stara się pozostawać w cieniu. Niewiele o niej wiadomo. Milena Lewandowska-Miros jest byłą zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Karierę odstawiła na dalszy plan, gdy założyła rodzinę. W 2014 roku wyszła za mąż za Radka Mirosa, właściciela marki Signor Leone. Para ma dwuletniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest sam Robert Lewandowski. Milena Lewandowska prywatnie przyjaźni się z Anną Lewandowską. Siostra Roberta Lewandowskiego była nawet obecna na jednym z jej treningowych obozów - Camp by Ann.

Na wesele w ubiegły weekend, na którym byli obecni również Lewandowscy z Klarą, Milena Lewandowska wybrała seksowną, obcisłą żółtą sukienkę, zaprojektowaną przez Violę Piekut. Kreacja idealnie podkreślała jej figurę i uwydatniała atuty sylwetki Mileny. Niektórzy twierdzą nawet, że wyglądała lepiej niż Anna Lewandowska! Czy rzeczywiście?

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego ----->