Milena Sadowska nową Miss Polonia. Co o niej wiemy? Najpiękniejsza Polka w tym roku zdała maturę i od października studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Tak jak wiele finalistek konkursu Miss Polonia 2018 interesuje się modą. Jej hobby to także jazda konno. Ile ma lat? Czy jest wystarczająco wysoka, żeby zrobić karierę w modelingu? Czy ma chłopaka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Milena Sadowska - wiek, wzrost

Milena Sadowska urodziła się 23 lutego 1999 roku. W 2018 roku skończyła więc 19 lat. Pochodzi z Babic, czyli małej miejscowości w województwie małopolskim. Z jej profilu na stronie konkursu Miss Polonia dowiadujemy się, że ma 175 cm wzrostu. Może więc mieć z problem ze zrobieniem kariery jako modelka wybiegowa, ale z pewnością nie powinna narzekać na brak ofert w roli fotomodelki.

Milena Sadowska - Instagram, Facebook

Nowa Miss Polonia, tak jak większość młodych dziewczyn, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Profil Mileny Sadowskiej na Instagramie (_milaaau) dzień po finale Miss Polonia 2018 obserwuje nieco ponad 6 tys. użytkowników serwisu, ale ta liczba z pewnością będzie rosnąć w astronomicznym tempie. Nastolatka zamieszcza tam głównie wysokiej jakości zdjęcia swoich codziennych stylizacji, selfie oraz fotografie z wyjazdów i i podróży.

Milena Sadowska - chłopak

Ważna informacja dla wszystkich potencjalnych adoratorów nowej - Milena Sadowska jest zajęta. Świeżo upieczona Miss Polonia 2018 nie ukrywa, że ma chłopaka, z którym uwielbia spędzać każdą wolną chwilę.

Zdjęcia Mileny Sadowskiej z finału konkursu Miss Polonia 2018 i jej Instagrama znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARGARET zaręczyła się? Pokazała pierścionek i pasujące tatuaże [ZDJĘCIA]