Od blisko czterech tygodni Milena przebywa w Tajlandii na zgrupowaniu konkursu Miss Grand International. Reprezentantka Polski jak i inne finalistki wyborów, zanim rozpoczęło się oficjalne zgrupowanie, musiała przejść 2 tygodniową kwarantannę. Od ponad tygodnia odbywają się już eliminacje do finału, m.in. pokaz w kostiumach kąpielowych, strojach narodowych, rozmowy z jury, gala powitalna i oficjalna konferencja prasowa.

Finałowe rozstrzygnięcia i wyniki poznamy w sobotę podczas gali. Transmisja na żywo będzie dostępna w Internecie. Nasza piękna reprezentantka na finale zaprezentuje się w sukniach projektu Madonna Atelier oraz stroju narodowym inspirowanym Podhalem projektu Aleksandry Jędruch.

Milena Sadowska - kim jest prywatnie? 

Milena Sadowska ma 22 lata i pochodzi z Babic (woj. małopolskie). Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. W listopadzie 2018 wygrała finał Miss Polonia, co otworzyło jej drzwi do świata show-biznesu. W grudniu 2019 reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss World w Londynie, gdzie znalazła się w ćwierćfinale konkursu.

Piękna 22-latka dała się również poznać w zupełnie innej roli w muzycznym programie TVP2 "Star Voice - Gwiazdy mają głos!". W zeszłym roku dołączyła także do ekipy show "Jaka to melodia!".

Czy Milena Sadowska osiągnie kolejny sukces i jako pierwsza w historii Polka sięgnie po koronę Miss Grand International? Trzymamy mocno kciuki!

ZOBACZ TAKŻE: TVP rezygnuje ze "Star Voice"? Milena Sadowska zdradza decyzję stacji [EXCLUSIVE]