Miley Cyrus rozstała się z Codym Simpsonem? Jak donoszą nieoficjalnie media zza oceanu, trwający niespełna trzy miesiące związek amerykańskiej gwiazdy i australijskiego wokalisty właśnie się zakończył. Jeżeli przypuszczenia tabloidów się potwierdzą, będzie to oznaczać kolejną nieudaną miłość dla piosenkarki, która w ostatnim czasie prowadziła bardzo bujne życie uczuciowe. W sierpniu rozstała się ze swoim mężem, Liamem Hemsworthem, później niemal od razu po ogłoszeniu separacji z małżonkiem znalazła pocieszenie w ramionach Kaitlynn Carter. Jednak łącząca panie relacja zakończył się równie szybko, jak się zaczęła. Teraz podobno zakończył się też związek Miley i Codyego. Według mediów przyczyną rozpadu relacji Cyrus i Simpsona jest inna kobieta. 22-latek był widziany w towarzystwie pięknej nieznajomej. Sprawdź PONIŻEJ, z kim się spotkał.

Miley Cyrus i Cody Simpson prawdopodobnie zerwali

Cody Simpson podsyca plotki o swoim rozstaniu z Miley Cyrus. Paparazzi przyłapali Australijczyka na spotkaniu z Jordy Murray. Piosenkarz i modelka Playboya byli widziani razem w Nowym Jorku zaledwie dzień po tym, jak Miley Cyrus opublikowała tajemniczy tweet mówiący o samotności podczas świąt:

Jeśli czujesz się samotny w tym sezonie, po prostu wiedz, że JESTEŚ CAŁKOWICIE WYKONANY Z MAGII! Jesteś wyjątkowy jak płatek śniegu, pięknie wyjątkowy i mam nadzieję, że w twojej duszy czuje się światło, nadzieja, spokój ... – napisała na Twitterze Cyrus

Kilka minut później piosenkarka dodała: 

I radość, wiedząc, jak niesamowity jesteś! Miłość zawsze zwycięża!

Na Twitterze 27-latka oprócz zagadkowego wpisu, dodała link do swojej świątecznej piosenki zatytułowanej "My Sad Christmas Song", w której opowiada o samotnych świętach. 

Przypomnijmy, że niedawno Miley Cyrus i Cody Simpson zapowiadali nagranie wspólnej płyty.

Czy plotki o rozstaniu okażą się prawdą? 

Wspólne zdjęcia pary oraz zdjęcia Jordy Murray znajdziecie w naszej GALERII >> 

ZOBACZ TAKŻE: Hilary Duff wyszła za mąż! Pokazała zdjęcia z bajkowego ślubu